جستجوی پیشرفته
جستجو در عنوان:
دستور غذاهای کاربران دستور غذاهای برتر وبلاگ های آشپزی مقالات سایت تبادل نظر کاربران کاربران سایت

جستجو در متن صفحات سایت توسط موتور جستجوی گوگل:

دستور غذاهای محبوب وبلاگ های آشپزی

دستورغذاهای محبوب کاربران

آخرین تبادل نظرهای آشپزی

مزه لینک


دفتر آشپزی مزه لینک چیست؟

اگر شما هم از آن افرادی هستید که خیلی وقتها در سایت های اینترنتی به دنبال دستورات غذایی هستید و دوست دارید این دستورات را برای خودتان گوشه ای نگه دارید، از دفتر آشپزی مزه لینک استفاده کنید.

برای شروع دکمه روبرو را روی نوار ابزار مرورگر خود بکشید و رها کنید:


نوار ابزار مرورگرها یک فضای خالی برای اضافه کردن لیست سایت های مورد علاقه است که درست زیر محل تایپ آدرس سایت قرار دارد. اگر این نوار را نمی بینید، می توانید همان طور که در پایین توضیح داده ایم در تنظیمات مرورگر آن را اضافه کنید.

• مرورگر Internet Explorer: روی بالاترین قسمت مرورگر کلیک راست کنید. گزینه Favorites bar را تیک بزنید.

• مرورگر Google Chrome: علامت منو در قسمت بالا سمت راست مرورگر را کلیک کنید. گزینه Bookmarks را انتخاب کنید و Show bookmarks bar را تیک بزنید.

• مرورگر Firefox: روی بالاترین قسمت مرورگر کلیک راست کنید. گزینه Bookmarks Toolbar را تیک بزنید.


دکمه مزه لینک روی نوار ابزار مرورگر شما اضافه می شود:از این به بعد می توانید در هر سایت دیگری که دستور غذایی دیدید، آن را به دفتر آشپزی مزه لینک خود اضافه کنید، فقط کافیست این دکمه را کلیک کنید.پنجره ای باز می شود که می توانید به راحتی با کلیک کردن روی دکمه ثبت این دستور غذا را به دفتر آشپزی مزه لینک خودتان اضافه کنید. اگر دوست داتید می توانید اطلاعاتی درباره این دستور غذا برای خودتان ثبت کنید(عنوان، توضیحات و دسته بندی).از ان به بعد می توانید در سایت مزه لینک(بعد از ورود به سایت) این غذا را از منوی دفتر آشپزی من که در بالای سایت است ببینید.شما می توانید در دفتر آشپزی مزه لینک خودتان، دستور غذاهای سایت مزه لینک را هم اضافه کنید. برای این کار کافی است در صفحه دستور غذای مورد علاقه تان این دکمه را بزنید: